Royal Dunkeld Hotel

$$$$|Megtekintés a térképenDunkeld, Egyesült Királyság|
75 fotó
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba
A korrekt összehasonlítás céljából megnyitjuk a Booking.com-ot egy új lapon.
Royal Dunkeld Hotel
$$$$

Leírás

A Falls of the Braan területétől autóval hozzávetőlegesen 10 percnyi vezetésre található csodálatos 3 csillagos Royal Dunkeld Hotel Wi-Fi-t kínál a nyilvános helyeken és parkolót a helyszínen. A Dunkeld városi hotel sétatávolságra van az olyan látványosságoktól, mint a Dunkeldi székesegyház és a Gate Dunkeld.

Elhelyezkedés

Dunkeld központja 5 perces sétával elérhető. A hoteltől rövid távolságra ellátogathat az olyan látnivalókhoz, mint a Dunkeld Community Archive. A Beatrix Potter Exhibition körülbelül egy 15 perces sétára található a dohányzásmentes szállástól.

A messziről érkezők számára, a Dundee repülőtér 43 perces autóútra található.

Szobák

Modern Dunkeld városi Royal 32 szobával rendelkezik, melyek síkképernyős műholdas TV-vel, valamint tea- és kávéfőző berendezéssel felszereltek. Ezek a lakályos szobák kandallóval és nyitott kandallóval, valamint szekrénnyel és tükörrel vannak berendezve. A külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobákhoz hajszárító és fürdőlepedők szintén biztosított.

Étkezés

A Dunkeld városi hotel a la carte Woodlands étterme vacsorához kínál ételeket. A társalgóval rendelkező társalgóbár hangulatos légkört teremt a frissítő italok fogyasztásához.

Szabadidő & Üzlet

A Dunkeld városi Royal úszómedencét, valamint udvart és közös társalgót biztosít.

Fontos információk
Bejelentkezés/Kijelentkezés
15:00-21:00 órától
07:00-10:00 órától
Kényelmi szolgáltatások
Ingyenes, privát parkoló található a helyszínen.
Vezeték nélküli internet elérhető ingyen.
Egyéb információ
Házi kedvencek
Háziállatok külön kérvényezéssel engedélyezettek.
Épület
Szobák száma:32
Ár naptár
Ellenőrizze az elérhetőséget és az árakat most!

Szobák és elérhetőség

Melléképületi ikerszoba
  • Max:
    2 személy
  • Ágy opciók:
    2 egyszemélyes ágy
  • Zuhany
  • Fűtés
Háromszemélyes szoba
  • Max:
    3 személy
  • Ágy opciók:
    3 egyszemélyes ágy
Családi szoba
  • Max:
    2 személy
  • Ágy opciók:
    1 Single Bed or 1 Double Bed
  • Zuhany
  • Fűtés
Mutasson még 1 szobatípustKevesebb

Felszereltség

Főbb felszerelések

WiFi

Wi-Fi

Ingyenes parkolás

Ingyenes parkoló

Poggyászmegőrző
24 órás szolgáltatások
Étel/ Ital

Bár/Társalgó

Étterem

Üdvözlő ital

TV

LCD TV

Konyhai felszerelések

Elektromos vízforraló

Bejelentkezés/ Kijelentkezés

Gyors be- és kijelentkezés

Sport & Fitness

  • Golfpálya

Szolgáltatások

  • Takarítás
  • Üdvözlő ital

Étkezés

  • Étterem
  • Bár/Társalgó
  • Speciális diétás menük

Business

  • Tárgyaló/bankett létesítmények
  • Fax/fénymásolás

Gyermekeknek

  • Kiságyak
  • Táblajátékok
  • Gyerekmenü
  • Játékterem

Spa és szabadidő

  • Napozóterasz
  • Szabadidős/TV szoba

Szobai kényelmek

  • Terasz
  • Kerti bútor
  • Tea és kávéfőző

Fürdőszoba

  • Ingyenes piperecikkek

Konyha

  • Elektromos vízforraló

Média

  • LCD TV

Szobadekoráció

  • Szőnyegezett padló
Mutasson minden lehetőségetLehetőségek elrejtése

Alapvető információk az Royal Dunkeld Hotel paramétereiről

💵 Legalacsonyabb szobaár 41176 HUF
📏 Távolság a központhoz 200 m
🗺️ Elhelyezkedés értékelése 9.2
✈️ Távolság a repülőtérhez 46.0 km
🧳 Legközelebbi repülőtér Dundee, DND

Elhelyezkedés

Cím
A cím másolva lett.
Atholl Street, Dunkeld, Egyesült Királyság, PH8 0AR
Térkép
Atholl Street, Dunkeld, Egyesült Királyság, PH8 0AR
  • Látnivalók
  • Közelben
  • Éttermek
  • Környékbeli hotelek
Templom
Dunkeldi székesegyház
350 m
Híd
Dunkeld Bridge
290 m
Just past Trochry
Corbenic Poetry Path
130 m
Szökőkút
Atholl Memorial Fountain
170 m
Tay Forest Park
130 m
Bridge Street
The Dalgincross Bridge
130 m
The Cross
The Duchess Ann
180 m
12 The Cross
Dunkeld Community Archive
190 m
Étterem
Seafood House Restaurant
50 m
Étterem
Palmerston's Cafe
60 m
Étterem
Howies Bistro
40 m
Étterem
The Scottish Deli
120 m
Étterem
The Perth Arms
160 m
Étterem
ARAN Bakery
100 m
Étterem
Riverview Restaurant
100 m
Étterem
The Meeting Place Bistro
210 m
Étterem
Milton Cottage
130 m
Étterem
The Clootie Dumpling Cafe
230 m
Étterem
Garden Restaurant
230 m

Royal Dunkeld Hotel értékelések

5.5 /10
Fejlesztésre szorul
753 értékelés
Ellenőrzött értékelések  
Fedezze fel a legjobbra értékelt lehetőségeket az általunk ellenőrzött, saját oldalunkról és a Booking.com-ról származó értékelések alapján.
Már járt ott?
Ossza meg velünk a tapasztalatait!
Írjon értékelést

Royal Dunkeld Hotel GYIK

A Royal Dunkeld Hotel hotel milyen messze van a városközponttól?
Dunkeld városközpontja egy 5 perces sétára van a Royal Dunkeld Hotel hotel területétől.
Melyik a legközelebbi repülőtér az Dunkeld városában található Royal Dunkeld Hotel területéhez?
Az Dunkeld városában található Royal Dunkeld Hotel egy 43 perces autóútra helyezkedik el (50 km-re) a Dundee repülőtértől.
Leparkolhatjuk az autónkat a Royal Dunkeld Hotel területén?
Igen, a Royal Dunkeld Hotel kínálatában egy parkoló elérhető a helyszínen.
Milyen étkezési lehetőségek ajánlottak az Dunkeld városában található Royal Dunkeld Hotel hotel területén való tartózkodás idején?
Sajnos az Dunkeld városában található Royal Dunkeld Hotel hotel nem nyújt a helyszínen éttermet, de a vendégek étkezhetnek az ARAN Bakery és The Scottish Deli éttermekben, melyek egy 5 perces sétára vannak az ingatlantól.
Mi az Dunkeld városi hotel legkorábbi és legkésőbbi kijelentkezési ideje?
07:00 és 10:00 között jelentkezhet ki az Dunkeld városi hotel szálláshelyeiről.
Mennyibe kerül a tartózkodás az Dunkeld városi hotel területén?
Az Dunkeld városi hotel kezdőára 133 £.
A Royal Dunkeld Hotel hotel milyen fizetési módokat fogad el?
A Royal Dunkeld Hotel hotel fizetési módjai a következőket foglalják magukba:
  • Visa
  • MasterCard
  • Maestro
A Royal Dunkeld Hotel milyen szobákat kínál?
A Royal Dunkeld Hotel Családi szoba, Standard Queen szoba és Háromszemélyes szoba szállástípusokat biztosít.
A Royal Dunkeld Hotel hotel szobái milyen szolgáltatásokkal rendelkeznek?
A Royal Dunkeld Hotel hotel minden szobája síkképernyős műholdas TV-t kínál, egyes egységek pedig magán fürdőszobákat biztosítanak hajszárítóval és vendég piperecikkekkel.
Szobák és árak megtekintése
Bejelentkezés
Dátum
-
Kijelentkezés
Dátum
Szobák és Vendégek2 Vendég, 1 szoba